Omluva, oprava otevřeného dopisu - žádosti o sjednání nápravy

16.05.2023

Omlouváme se paní starostce za mylné tvrzení a zpřesňujeme naše vyjádření v tom smyslu, že jde o neznámého autora. Podrobněji v tomto dopise adresovaném Zastupitelstvu obce Hodslavice.

Zastupitelstvo obce Hodslavice

Hodslavice č.p. 211

742 71 Hodslavice

Palackého dědina, z.s.

Hodslavice 554

742 71 Hodslavice

V Hodslavicích, dne 2.5.2023

Omluva, oprava otevřeného dopisu – žádosti o sjednání nápravy

Dobrý den,

dne 3.4.2023 Palackého dědina z.s. podala na podatelnu Obce Hodslavice otevřený dopis - Žádost o sjednání nápravy. Byli jsme upozornění paní starostkou, že máme v tomto otevřeném dopise nepřesnost, a to že paní starostku uvádíme mylně jako autorku článku ve Zpravodaji (Hodslavský zpravodaj 03/2023, str. 6-7, "Informace k rekonstrukci centra obce – nejen placu", kde se mimo jiné píše, že na investiční komisi se dohodlo částečné či úplné zachování zídky – pokud bude technicky možné). Omlouváme se tedy paní starostce za mylné tvrzení a zpřesňujeme naše vyjádření v tom smyslu, že jde o neznámého autora.

Zároveň platí naše žádost o sjednání nápravy, protože Zastupitelstvo rozhodlo na základě dotazníkového šetření, že kamenná zídka zůstane zachována, a ne že bude zachována jen částečně, či jen pokud to bude technicky možné.

Dále chceme poděkovat za rychlé sjednání nápravy v bodě č. a) Doplnit úvodní stránku webu Obce Hodslavice o znění otázek dotazníkové šetření. Toto bylo napraveno neprodleně po předání naší žádosti a není tedy již třeba se tím dále zabývat.

Děkujeme a jsme s pozdravem

Palackého dědina, z.s.